26
دسامبر

اپلیکیشن محاسبه حقوق عوامل نظارت کارگاهی

اپلیکیشن محاسبه حقوق عوامل نظارت کارگاهی

(دانلود APP در بخش دانلودها  و پایین صفحه)

تهیه شده توسط گروه فنی مهندسی و IT  شرکت آرمان راه آسیا

توضیحات :

در ویرایش جدید این اپلیکیشن می توانید جهت محاسبه حقوق عامل نظارت از دو بخشنامه سازمان برنامه و بودجه و بخشنامه حق الزحمه خدمات مهندسی شهرداری تهران استفاده نمایید.

دستورالعمل 99/142013 مورخ 99/03/31  برای تعیین حق الزحمه قرارداد خدمات نظارت کارگاهی  است که بین مهندس مشاور  و کارفرما منعقد می شود و یادآور می گردد، قرارداد عوامل نظارت کارگاهی با توافق مهندس مشاور و عوامل یادشده، در چهارچوب قانون کار و ضوابط آن منعقد می شود.

علیهذا با وجود ابلاغ بخشنامه جدید با نحوه محاسبات کاملا متغایر نسبت به این بخشنامه، بدلیل عدم تمایز مشخص بخشنامه جدید بین حق الزحمه دریافتی شرکت و عامل کارگاهی، تفکیک حق و حقوق شرکتی و اشخاص قابل انجام نیست. بنابر این همچنان می توان بخشنامه 142013 را مرجعی بر این موضوع دانست.از طرفی با توجه به شرایط اقتصادی روز و تغییرات شدید دستمزدها میتوان این بخشنامه را به عنوان راهنمایی در تعیین حقوق عوامل مهندسی دانست و انتظار داشت توافق بین کارفرمایان و پرسنل در حدود ارقام حاصل از این بخشنامه  به انجام رسد.

ضمنا با توجه به تجربه چندین ساله متخصصان شرکت آرمان راه آسیا همواره محاسبه حق الزحمه عوامل مستلزم تشکیل فایل اکسل جهت سهولت محاسبات و به همراه داشتن بخشنامه های مرتبط جهت رجوع به آنها و تعیین ضرایب متعلقه بوده است که این امر هرچند به سهولت در دفتر مرکزی شرکت قابل انجام است اما در هنگام رایزنی با کارفرمایان و یا حین توافق با کارشناسان تا حدی دچار مشکل می گردید و از طرفی نیروهای کارشناسی نیز بدلیل عدم آشنایی با نحوه محاسبات مذکور بعضا در جهت مذاکره و تعیین حقوق خود دچار مشکل شده و حتی در مواردی علیرغم محاسبات صحیح شرکتها و پرداخت حقوق متناسب از میزان پرداختی گله و شکایت دارند. این اپ برای کلیه نیروهای مهندسی که تمایل به آگاهی از محدوده حقوقی قابل پرداخت خود در کلیه نقاط کشور را دارند نیز کاربر خواهد داشت.

در این اپلیکیشن سعی گردیده تا با چیدمانی مناسب نسبت به ورود اطلاعات لازم با دستیابی همزمان به متن بخشنامه و همچنین نقشه ضرایب منطقه ای نسبت به محاسبه حق الزحمه عامل و دریافتی شرکت از بابت ایشان اقدام نمود.

در بخش محاسبات توسط بخشنامه شهرداری تهران نیز می توان با ورود اطلاعات لازم نسبت به محاسبه حقوق نظارت اقدام نمود، در این بخش نیز مشابه بخش دیگر با لمس دکمه راهنما و برخی از لیبل ها، راهنمایی های لازم رادریافت و با لمس طولانی بخش های لازم بخشنامه را ملاحظه نمود. ضمنا با لمس طولانی عنوان صفحه بخشنامه به طور کامل قابل دانلود است.

ازجمله مزایای این اپلیکیشن میتوان به راهنمای درون برنامه ای،سهولت اجرا، دسترسی همزمان به نقشه ضرایب منطقه ای ، دسترسی همزمان به بندهای بخشنامه در هر آیتم، انتخاب ضرایب از بین آیتم های پیش فرض، محاسبه همزمان کارکرد و اضافه کار و در نظر گرفتن دریافتی شرکت با توجه به عمرانی یا غیر عمرانی بودن پروژه نام برد.

اهداف بعدی این پروژه، امکان محاسبه انفرادی و گروهی و همچنین محاسبه حقوق خالص و ناخالص پرداختی بر اساس قوانین و مقررات مالیاتی و بیمه ای کشور خواهد بود تا بتوان بهره‌برداری کامل‌تری را از این اپلیکیشن داشت. 

بدیهی است نسخه اولیه این اپلیکیشن خارج از اشکال و کاستی نبوده و تلاش مجموعه آرمان راه آسیا بر تکمیل هرچه بیشتر آن خواهد بود. نظرات شما ما را در کامل تر نمودن این پکیج راهنمایی خواهد نمود. انعکاس نظرات از طریق بخش ارتباط با ما مزید امتنان خواهد بود.

دانلود اپلیکیشن محاسبه حق الزحمه عوامل کارگاهی Nezarat_Salary
((( مطالب سایت را به اشتراک بگذارید. )))