14
دسامبر

اپلیکیشن اعلام موقعیت و ارسال توضیحات

اپلیکیشن اعلام موقعیت و ارسال توضیحات

(دانلود APP در بخش دانلودها و دانلود راهنما در پایین صفحه)

تهیه شده توسط گروه فنی مهندسی و IT  شرکت آرمان راه آسیا

توضیحات :

این اپلیکیشن به منظور ایجاد بستری جهت اعلام مکان گروهی و ارتباط هرچه بیشتر افرادی که به هر دلیلی از محل استقرار سرپرست و یا مدیر خود فاصله دارند طراحی شده است.  منظور از اینگونه افراد می‌توانند کودکان مدرسه ای، مسئولین پخش کالا ، ناظران پروژه‌های عمرانی، کارمندان پیمانکاری پروژه ها و …  باشد. از موارد کاربرد آن میتوان به اطلاع از موقعیت فرزندان در خارج از منزل، اعلام موقعیت ناظران و بازرسان در طول پروژه، اعلام محل حوادث با توضیح و … اشاره نمود.

 این اپلیکیشن در سه بخش کاربر اداری،  کاربرعادی  و مدیریت تنظیم شده است که هرکدام وظایف خاص خود را بر عهده دارند.

1- کارمند اداری: که می تواند همان مدیر پروژه باشد، وظیفه ثبت و ورود اطلاعات اولیه شرکت (یا سرپرستی) و همچنین ثبت نام و ایجاد دسترسی برای کاربران و مدیران را بر عهده دارد.

2- کاربر عادی:  فردی است که می تواند با استفاده از ایمیل ثبت شده در گوشی خود و وارد شده در بانک اطلاعاتی (توسط کاربر اداری در زمان تعریف کاربر) به صفحه خود وارد شده و موقعیت زمانی و مکانی خود را به همراه توضیحات مختصری از وضعیت برای مدیر ارسال نماید.

3- مدیریت:  فردی که با استفاده از نام کاربری (ایمیل مدیر)  و گذرواژه ای که  در دیتابیس تعریف می شود وارد محیط مدیریتی شده و بر اساس پروژه و نفراتی که تحت نظر ایشان میباشند، می تواند موقعیت زمانی و مکانی افراد تعریف شده را ملاحظه نماید.

  این اپلیکیشن به زودی بر روی Play Store آپلود خواهد شد , ضمنا اطلاعات تکمیلی در سایت www.behineha.ir قابل ملاحظه است.

اهداف بعدی این پروژه، اضافه نمودن فایلهای مولتی مدیا به اطلاعات ارسالی،  امکان گزارش گیری برای کاربران عادی و مدیران است تا بتوانند بهره‌برداری کامل‌تری را از این اپلیکیشن داشته باشند. بدیهی است نسخه اولیه این اپلیکیشن خارج از اشکال و کاستی نبوده و تلاش مجموعه آرمان راه آسیا بر تکمیل هرچه بیشتر آن خواهد بود. نظرات شما ما را در کامل تر نمودن این پکیج راهنمایی خواهد نمود.

انعکاس نظرات از طریق بخش ارتباط با ما مزید امتنان خواهد بود.

دانلود راهنمای استفاده Staff_manual
((( مطالب سایت را به اشتراک بگذارید. )))